Категорії товарів

Способи оплати

   Після оформлення замовлення,через корзину, йому присвоюється статус "чекає обробки" і список, з переліком товарів, відправляється співробітникам магазину на перевірку наявності. Просимо вас проявити терпіння і почекати поки наші співробітники перевірять основні позиції замовлення на наявність (перевірка замовлення відбувається в нашому магазині в Києві в робочі години).

   За результатами перевірки, в разі якщо не виявлено відсутніх позицій, замовлення присвоюється статус "в обробці" і менеджер по замовленнях надає Вам реквізити на оплату через повідомлення в Viber та на електронну пошту. Якщо замовлення вимагає коригування, то ми зателефонуємо Вам.

   Після виставлення рахунку ми очікуємо 3 дні на підтвердження здійснення оплати. По закінченню цього часу замовлення скасовується і бронь з товарів знімається.

   Збір замовлення проводитися після отримання оплати на розрахунковий рахунок магазина.

   Примітки:

  - Відрізні матеріали, які продаються на метраж, обміну або поверненню не підлягають, згідно статті №9 закону України «Про захист прав споживачів», в якій говориться «Товари нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником) обміну і поверненню не підлягають», і тому їх не бронюють до моменту оплати.

Способи оплати:

1. Оплата через Приват24 

   Банківський переказ через сервіс Приват24 на карту Приватбанку,

   Реквізити для оплати будуть надані після підтвердження замовлення.

   Важливо! Оплату за номером картки проводити тільки на карту Приват24. Оплата здійснюється на рахунок фізичної особи підприємця. Сторонні сервіси не можуть зробити зарахування на карту підприємця в режимі онлайн.

2. Післяплати Нова пошта 

   Грошовий переказ грошей через Нову Пошту є платною послугою. Тому оформляючи та відправляючи товар післяплатою, будьте готові заплатити комісію у розмірі 2% від суми грошей (або від вартості товару) + 20 грн.

   При отриманні товару післяплатою ви повинні сплатити вартість товару, відсоток за післяплату (2%+20 грн.) та вартість доставки.

Каталог